Metalturkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metalturkey

Turkiyenin Metal Platformu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evanescence da ayrılık

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Evanescence da ayrılık Empty Evanescence da ayrılık Cuma Kas. 23, 2007 10:55 pm

Broken_SouL

Broken_SouL
Admin
Admin

Ben Moody ve Will Boyd'un gruptan ayrılmasının ardından yeni kadrosuyla yoluna devam eden Evanescence'de yine işler birbirine girdi. Geride bıraktığımız hafta sonu gitarist John LeCompt ve baterist Rocky Gray gruptan ayrıldı.

Şok ayrılıkların ardından konuşan John LeCompt, ayrılığı kendisinin değil Amy Lee'nin istediğini belirtti. Amy Lee'nin telefonunun arkadaşça bir arama olmadığını aksine karşısındaki incitmek isteyen bir düşman gibi bir arama olduğunu dile getiren LeCompt, kendisini grubun dışında bulduğunu söyledi.

LeCompt'ın açıklamalarının ardından gözler gruptan ayrılan bir diğer üye Rocky Gray'ye çevrildi. Gray, Amy Lee'nin menajeri tarafından kendisine konuşma yasağı konduğunu ve bu yüzden de konuyla ilgili pek fazla konuşamayacağını belirtti.

Öte yandan Amy Lee ise ayrılıkların ardından şu açıklamayı yaptı:

"Evanescence ayakta ve gayet iyi durumda. John ve Rocky, dört yıldır Evanescence'teydiler ve beraber çok iyi konserler verdik; ama artık onlar değişim için hazırlar ve biz de yollarımızı ayırdık. Evanescence, 14 yaşımdan beri sevdiğim ve üzerine titrediğim bir şey ve her zaman onu korumak için savaşacağım.

Terry, Tim ve ben, yeni müzisyenlerle çalışacağımız için heyecanlıyız. Gelişmeler için takipte olun. Tur için endişelenmeyin. Hiçbir konser iptal edilmeyecek ve çok yakında hepinizi göreceğiz!" e

https://metalturkey.yetkin-forum.com

2Evanescence da ayrılık Empty Geri: Evanescence da ayrılık Çarş. Ara. 05, 2007 12:31 am

wolf

wolf
ÇaylaK
ÇaylaK

ben şahsen bu grubu çok sewiorum yhaa... işallah dağılmazlar

3Evanescence da ayrılık Empty Geri: Evanescence da ayrılık Çarş. Ara. 05, 2007 12:33 am

Necrotic

Necrotic
Admin
Admin

Dağılmış dağılacagı kadar Emre artıklarıyla idare etcen Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]